ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТАЦІЇ, ЯКУ ВЕДЕ КЛАСНИЙ КЕРІВНИК

2. Особові справи учнів.

3. Табелі успішності.

4. План виховної роботи.

5. Матеріали виховних годин, годин спілкування тощо.

6. Розробки сценаріїв виховних заходів.

7. Протоколи батьківських зборів.

8 Матеріали щодо запобігання дитячого травматизму, бесіди з правил до­рожнього руху, облік проведення інструктажів.

Методична тема 2020-2021 навчального року

“ Розвиток професійної компетентності педагога щодо формування ціннісних орієнтацій особистості  ”

ЗАВДАННЯ ШКОЛИ НА 2020-2021 НАВЧАЛЬНИЙ РІК:

ОСВІТНІ:

• забезпечення реалізації особистості в різних видах інтегративної діяльності;

ОРГАНІЗАЦІЙНІ:

• створення індивідуальних проектів, програм, комплексних планів, самовдосконалення через організацію навчального процесу;

МЕТОДИЧНО-КАДРОВІ:

• залучення педагогів до формування нового педагогічного мислення (прагнення до постійного оновлення знань, творчого пошуку),зорієнтованого на особистість учнів;

УПРАВЛІНСЬКІ:

• управління якістю освіти на основі нових інформаційних технологій та освітнього моніторингу;

ВИХОВНІ:

• відмова від педагогіки всебічного піклування, перехід до педагогіки діяльності

ПРІОРИТЕТНІ НАПРЯМИ РОБОТИ ШКОЛИ:

• впровадження в навчальну практику інноваційних технологій, досягнень передового педагогічного досвіду та психолого-педагогічної науки;
  • побудова оптимальної моделі управління школою на нових концептуальних умовах;
  • забезпечення наступності між дошкільною системою виховання та початковим навчанням дітей шестирічного віку;
  • забезпечення оптимальних умов для розвитку інтелектуальних здібностей школярів;
  • організація успішного навчання без перевантажень;
  • упровадження традиційних нестандартних систем і методик навчання;
  • посилення особистісно орієнтованої направленості освіти;
  • удосконалення системи роботи школи щодо збереження і зміцнення здоров`я дітей.

Методичний тиждень

Відповідно до річного плану роботи школи на 2020-2021 навчальний рік, на виконання наказу директора школи за № 96  від 01.09.2020 «Про організацію  методичної  роботи з педагогічними кадрами у 2020-2021 навчальному році», з метою обміну досвідом та підвищення професійного рівня вчителів школи з 01грудня  по 10 грудня 2020 року було проведено методичний тиждень вчителів школи за темою: «Креативний урок в системі навчання – запорука творчої активності та самореалізації особистості учня».

З метою організованого проведення  методичного тижня  25 листопада 2020 року було проведено організаційну нараду , на якій було складено та обговорено  графік проведення відкритих уроків вчителів.

Під час проведення методичного тижня педагоги продемонстрували  високий та достатній рівні викладання предметів, довели, що є фахівцями своєї справи, забезпечують засвоєння учнями навчального матеріалу, організовують сучасний урок на ідеях особистісно зорієнтованого і компетентнісного підходів.

На своїх уроках учителі формують повноцінні читацькі, мовленнєві, обчислювальні вміння і навички; узагальнюють знання про реальний світ у його зв'язках і залежностях; розвивають сенсорні вміння, мислення, уяву, пам'ять, вчать організовувати свою освітню діяльність, формують в них почуття відповідальності за виконані завдання, готовність самостійно працювати з новим, доступним за складністю навчальним матеріалом, мати власну думку з приводу обговорюваних питань, обґрунтовувати її.

За результатами відвіданих уроків можна зробити висновок, що вчителі  вчать учнів вчитися, застосовувати здобуті знання й набуті вміння та навички для розв'язання проблем, що виникають у реальному житті.  Також на належному рівні вчителі володіють методикою самоаналізу уроку.

Педагоги  впроваджують  в практику цікаві методичні знахідки, використову­ють різні новітні технології та методи навчання, що сприяє покращенню якості освіти.