Історія школи

З 1951 року і до цього часу школа має статус загальноосвітнього учбового закладу. Директором школи з 1943 по 1955 рік була Однопозова Лілія Марківна. В зв’язку з тим, що кількість дітей збільшувалася, назріла необхідність збудувати нове приміщення школи. В 1961 році Зміївським міжколгоспбудом було збудовано і здано в експлуатацію приміщення сучасної школи. Школа мала 9 класних кімнат, учительську, кабінети адміністрації, бібліотеку. Директором школи з 1955 по 1973 рік була Богуславська Марфа Петрівна. Починаючи з 1973 року, в школі працювали директорами: Малоїд Анатолій Іванович, Артюхівська Віра Петрівна, Філатушкін Анатолій Іванович, Погорєлова Поліна Павлівна, Двигун Євгеній Іванович.

У 1967 році було збудовано приміщення, де розташувалися дві спортивні кімнати, клас трудового навчання, класна кімната.  Згодом клас трудового навчання та класна кімната були переобладнані в шкільну їдальню, проведено водопровід.  У 2004 році в школі було  обладнано комп’ютерний клас, встановлено13 персональних комп’ютерів з виходом в Інтернет. Школа опалюється твердим паливом (вугіллям)   З 2008 року і по теперішній час школу очолює Кравченко Олена Василівна.