Навчальний процес

Відповідно до рішення Регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Харківської області з 18.03.2021 року учні 5-11 класів закладів загальної середньої освіти  переводяться на дистанційну форму навчання. Для учнів початкових класів (1-4 класи) залишається очна форма навчання, за умови дотримання  відповідних санітарних і протиепідемічних заходів та здійснення обов’язкового щоденного контролю стану здоров’я учнів (вихованців).                                                          Освітній процес здійснювався з використанням платформ Zoom, Google Classroom за гнучким графіком роботи.