Тиждень безпеки дорожнього руху

З 17 по 21 квітня в школі пройшов Тиждень безпеки дорожнього руху, метою якого було залучення дітей до вивчення та дотримання Правил дорожнього руху, безпечної поведінки на вулицях міста, заміських дорогах і транспорті.

У рамках Тижня були проведені різноманітні тематичні заходи відповідно до розробленого плану: єдиний національний урок "Безпека на дорозі – безпека в житті" (1-11 класи); вікторина «Мій друг – дорожній рух» для учнів 5-7-х класів.

Упродовж тижня школярі підготувались до  виставки малюнків «Безпека пішохода» та «Правила дорожнього руху – твої правила».

Проведені заходи були цікавими, змістовними і сприяли повторенню, вивченню та закріпленню знань Правил дорожнього руху.

Міжнародний день спорту

З метою сприяння розвитку олімпійського руху в Україні, пропаганди здорового способу життя, формування в учнів фізичного і морального здоров’я з 06 по 15 квітня у нашій школі була проведена декада олімпійського спорту та відкритого уроку «Зробимо  себе та світ краще завдяки спорту»

З нагоди Міжнародного дня спорту на благо розвитку та миру на платформі Zoom дистанційно були організовані  олімпійські уроки. Для учнів 2-7  класів  було проведено флешмоб із малюнків «Спорт та здоров’я». Також учні дистанційно долучилися до акції з підняттям білої картки

Небесна сотня. Герої не вмирають

«Вас пам’ятати будемо завжди

Із вами будемо боротись за країну

За ту країну, де нема брехні

За нашу й вашу мирну Україну…»

З метою гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України, у всіх класах пройшли виховні заходи, приурочені вшануванню пам'яті Героїв Небесної Сотні: «День пам’яті Небесної сотні», «Вони завжди у наших серцях».

17 лютого – День спонтанної доброти

Учні Борівської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені С.Закори долучились до добрих справ. Від щирого серця кожен дарував доброту. Наші учні мали можливість підсумувати, які  справи зробили, кому допомогли, сказали добрі слова рідним,  друзям, підтримали тих, кому це потрібно.
           Про добро можна багато і красиво розповідати, говорити, мріяти.

Учні 5 класу починають свій день з приємних справ. Низка
добрих вчинків приємно вражає. У початкових  класах були проведено годину спілкування «Добро починається з тебе», на якому вивчали правила доброти, прислів”я та приказки про добро. Приймали активну участь у конкурсах: «Що таке доброта», «Знайди кінцівку», «Чарівні слова».

Із задоволенням побудовали «Дерево доброти».

День Святого Валентина

14 лютого - День Святого Валентина – день, коли люди відкрито говорять про найпрекрасніше у світі почуття – про кохання.

У нашій школі у цей холодний лютневий день на душі тепло як ніколи, а повітря заполонили відчуття щастя і романтики. Сьогодні також можна приділити більше уваги,  потурбуватися про близьких та друзів…

15.02.21 рано-ранесенько учні почали дарувати друг другу валентинки.

Всі класи активно взяли участь у святковому оформлені стенду школи малюнками та поробками. Різноманітні творчі роботи створили атмосферу радості й тепла. Кожен учасник переконався в тому, що День закоханих – свято чудес, яскравих вражень і кохання.

Новорічний калейдоскоп

Новий рік - період чудес, свято радості, щастя та очікування чогось нового та неймовірного. Коли діти дорослішають, дуже важливо зуміти зберегти у їх серцях віру в чудеса. А Новий рік - це свято, коли чудеса трапляються щосекунди. Всі учні з нетерпінням чекают цього дня, коли до них завітає чарівна Новорічна казка з Дідом Морозом, Снігуронькою, подарунками, яскраво-казковим балом-маскарадом та, звичайно ж, веселим хороводом навколо красуні-ялинки. З 22 по 24  грудня  2020року  активними учасниками  новорічних дійств стали учні 1-11 класів КЗ« Борівської ЗОШ I-IIІ ступенів імені С.Закори».  Діти  1- 4 класів співали пісень, танцювали, грали, проводили конкурси   -   весело і активно провели час. Усі діти з нетерпінням чекали, коли нарешті отримають із червоного мішка солодкі подарунки, які передав Дід Мороз.

Учні 5-7 класів також святкували весело. Провели святкові  квести, вікторини,  розваж альні програми,  новорічні забави, які вони готували разом зі своїми класними керівниками.

Старшокласники порадували нас своєї безпосередністю та сучасністю виступів. Відгомін цього свята зігріватиме серця дітей увесь наступний рік, даруючи їм віру у дива. Закінчилось свято позитивним настроєм, адже у цей день навіть дорослі повірили у чудеса.

Адміністрація школи  та педагогічний колектив  вітає всіх учнів  та іх батьків з Новим роком!

«Вчимося толерантному спілкуванню»

Міжнародний день толерантності  за рішенням ЮНЕСКО запроваджено у 1995 році і тепер це свято відзначається щороку 16 листопада в усьому світі. Саме цього дня ухвалили Декларацію принципів терпимості, в якій йдеться про рівність усіх людей, незалежно від їхнього віросповідання, етносу або кольору шкіри.

КЗ «Борівська ЗОШ І – ІІІ ступенів імені С.Закори» приєдналася до відзначення цього свята і було проведено 16 листопада 2020 року  для учнів  3 класу виховну годину  «Вчимося толерантному спілкуванню». Діти знайомилися з поняттям «толерантність», продовжували прислів’я про дружбу, розповідали про свої толерантні вчинки, читали вірші,   брали  участь  у різноманітних  вправах:  «Яблоки», «Кораблик». Із цих вправ учні зробили висновок,  що лише разом люди можуть подолати життєві негаразди.

Вправи їм сподобались, вони активно приєднались до роботи, і кожен відстоював свою думку.  Було  організовано  перегляд  відео про толерантність. Діти обговорювали побачене, переконували один одного, що треба жити мирно, поважати тих, хто поряд, бути терпимими. Учнями була створена  «Квітка толерантності», де всі бажаючі писали на пелюстках риси толерантних людей і прикріпляли на символічну квітку.

Метою заходу було  закликати всіх учнів до миру, єдності та поваги один до одного.